Zostań naszym partnerem.

Jesteś przedsiębiorcą? Interesujesz się zieloną energią? Przystąp do naszego programu afiliacyjnego.

Zbuduj sieć zespołów technicznych. Świadcz usługi montażu instalacji fotowoltaicznych na znanym Ci obszarze.

Znajdź klientów lub rozmawiaj z tymi, których pozyskał E-Sun. Przedstawimy Ci jasne warunki finansowe. Ty negocjujesz z klientem i podwykonawcami. Od nas otrzymasz informacje o budżecie, który możemy przeznaczyć na daną instalację. Część tej kwoty przeznaczysz na wynagrodzenia, a za każdą zamontowaną instalację fotowoltaiczną otrzymasz korzystną premię.

Do obowiązków Twojego zespołu należeć będzie wykonanie wizji lokalnej u klienta. Twoi specjaliści wykonają zdjęcia budynku lub działki. Przeprowadzą wywiad z klientem i wypełnią formularz instalacji. Dowiesz się jakiej wysokości Twój klient płaci rachunki za energię elektryczną. Obok strony nasłonecznienia to główny czynnik w oparciu, o który E-Sun przygotuje projekt.

Zdjęcia i wypełniony formularz instalacji wyślesz do naszego specjalisty. Pracownik E-Sun przygotuje projekt nowej instalacji fotowoltaicznej. Pamiętaj, że przez cały czas inwestycji od początku do końca będziesz miał wsparcie dedykowanego opiekuna E-Sun, z którym będziesz mógł konsultować wszelkie sprawy związane z instalacją.

Po opracowaniu projektu instalacji w porozumieniu z E-Sun ustalisz z klientem termin montażu. W określony dzień elementy instalacji przyjadą na plac budowy z magazynu E-Sun. Twoja ekipa techniczna przystąpi do pracy.

Po skończonej instalacji przeprowadzicie testy układu fotowoltaicznego. Wypełnisz razem z klientem dokumenty odbioru. E-Sun zgłosi instalację do zakładu energetycznego. Również my w imieniu klienta wystąpimy o dofinansowanie dla niego do programu Mój Prąd.

Ostatnim etapem będzie rozliczenie się z E-Sun. Wystawisz nam fakturę z uwzględnieniem Twojej prowizji. W ramach otrzymanej od nas kwoty dostaniesz wynagrodzenie dla ekipy technicznej i specjalisty elektryka, który przeprowadzi odbiór instalacji.

Od tej pory Twoja ekipa techniczna będzie sprawowała opiekę gwarancyjną i serwisową wykonanej instalacji fotowoltaicznej.

Kolejna instalacja fotowoltaiczna za Tobą 🙂